Beskjed legen opptatt.png





Forskjell mellom versjoner av «Betennelse eller virusinfeksjon»

Fra Helseleksikon.no
Hopp til: navigasjon, søk
(Ny side: == Betennelse eller virus? == Hei. Jeg har vært i dårlig form noen dager nå. Har tett nese, sår i halsen/brystet, er veldig slapp, øm i kroppen og er veldig sliten. Kjennes ut som je...)
 
(Ingen forskjell)

Nåværende revisjon fra 13. feb. 2010 kl. 05:08

Betennelse eller virus?

Hei.

Jeg har vært i dårlig form noen dager nå. Har tett nese, sår i halsen/brystet, er veldig slapp, øm i kroppen og er veldig sliten. Kjennes ut som jeg har høy feber. Men temperaturen er normal, altså ingen feber.

For et par mnd siden hadde jeg et press i brystet, som gjorde litt vondt når jeg trakk pusten dypt. Men dette gikk delvis over og ble erstattet med at jeg følte meg tung i hodet med lett hodepine.

Jeg er nesten aldri syk, så jeg blir litt engstelig når jeg føler meg så dårlig. Vet du hva dette kan være?

Mvh Linda (Solojenta)