Beskjed legen opptatt.png





Svir nedentil, men kun utenpå.

Fra Helseleksikon.no
Hopp til: navigasjon, søk

hei, for noen mnd siden hadde jeg time hos gynekolog fordi jeg hadde en intens sviende følelse mellom de indre kjønnsleppene, mellom urinåpningen og skjeden. gynekologen fant ikke ut hva det var og henviste meg til spesialister jeg ikke har råd til å gå til.

den sviende følelsen ble borte etter 14-18dager, men kommer tilbake ca hver 2-3 mnd. det begynner som lett irritasjon når jeg har sex eller tisser. og blir værre, til tider kan jeg ikke ha benene intil hverandre og kommer meg knapt til do uten å gå veldig hjulbeint, og har med konstante smerter. jeg har oppdaget at hvis jeg begynner med tranbær piller fra første dag jeg merker noe går det over etter 3-4 dager.

men det rekker fortsatt å bli vondt og kommer tilbake hver 2-3mnd. det er verken vondt inni skjeden eller føles som urinveis infeksjon. har testet meg for klamydia nylig så det er også utelukket.

vær så snill å hjelp meg.











--[[Brukerdiskusjon:|]]