Beskjed legen opptatt.png





Forskjell mellom versjoner av «Brukerdiskusjon:Tigern»

Fra Helseleksikon.no
Hopp til: navigasjon, søk
(Ny side: Hei Tigern, nå har jeg skrevet et foreløpig svar til deg om forstuinger og smerter i ledd.--~~~~)
 
 
Linje 1: Linje 1:
Hei Tigern, nå har jeg skrevet et foreløpig svar til deg om [[Brukerdiskusjon:Arne#Irritert_kylling.3F|forstuinger og smerter i ledd]].--[[Bruker:Arne|Arne Westgaard, lege]] 28. aug 2009 kl. 10:00 (CEST)
+
Hei Tigern, nå har jeg skrevet et foreløpig svar til deg om forstuinger og "svake" ledd.--[[Bruker:Arne|Arne Westgaard, lege]] 28. aug 2009 kl. 10:00 (CEST)
 +
:Artikkelen finner du nå her: [[Svake ledd, sterk benbygning]] --[[Bruker:Arne|Arne Westgaard, lege]]

Nåværende revisjon fra 26. nov. 2009 kl. 12:18

Hei Tigern, nå har jeg skrevet et foreløpig svar til deg om forstuinger og "svake" ledd.--Arne Westgaard, lege 28. aug 2009 kl. 10:00 (CEST)

Artikkelen finner du nå her: Svake ledd, sterk benbygning --Arne Westgaard, lege